Sākums :: Jāzepa Vītola starptautiskais pianistu konkurss ::

Pasaulē šobrīd notiek ļoti daudz atskaņotājmākslinieku konkursu. Sacenšas pianisti, vijolnieki, vokālisti, pūšaminstrumentu spēlētāji, ansambļi, kori, orķestri. Savā starpā sacenšas bērni un pusaudži. Notiek jauno mūziķu konkursi. Spēkos mērojas profesionālie mākslinieki. Kāpēc? Tāpēc, ka jebkura piedalīšanās nopietnā konkursā ir nepārvērtējama skola un ieguvums ikkatram mūziķim, īpaši jau jaunam, topošam māksliniekam. Savukārt klausītājiem un koncertu organizētājiem tā ir iespēja ieraudzīt jaunus talantus, jaunas zvaigznes pie atskaņotājmākslas debesīm. Spožākās no spožākajām.

Jāzepa Vītola 8. Starptautiskais pianistu konkurss aicina jaunos pianistus uzstāties starptautiskas žūrijas priekšā 2023. gada rudenī!

Šī ir lieliska iespēja jaunajiem pianistiem. Vairāki iepriekšējo konkursu uzvarētāji šobrīd jau kļuvuši par Latvijā un ārzemēs atzītiem māksliniekiem.

Konkursā var piedalīties atskaņotājmākslinieki, kuru vecums konkursa atklāšanas dienā nepārsniedz 30 gadus (dzimuši pēc 1993. gada 7. oktobra). Pieteikšanās – līdz 2023. gada 20. augustam.

Konkursa nolikums  ŠEIT.

Pieteikšanās forma – ŠEIT.

Jāzepa Vītola skaņdarbu notis pieejamas  ŠEIT.